Ostutingimused

OSTUTINGIMUSED

Rehvimaailma veebilehel toodud kaupade hinnad
Utiliseerimistasu sisaldub rehvide väljamüügihinnas
Ostu vormistamine ja kauba eest tasumine
Kuidas tellida ja osta Rehvimaailma veebilehelt?
Kauba saadavus/tarneaeg
Kauba kohaletoimetamine
Transpordikulud
Kauba tagastamine
Kauba garantii
Müügigarantii tingimused
Privaatsus

Rehvimaailma veebilehel toodud kaupade hinnad

Kõik Rehvimaailma veebilehel avaldatud toodete müügihinnad on eurodes ning toodud koos käibemaksuga. Transpordikulu rehvi tellimisel Eesti piires on 12 EURi.

Utiliseerimistasu sisaldub rehvide väljamüügihinnas

Alates 01. jaanuarist 2006 kehtib kõikidele Eesti Vabariigis müüdavatele rehvidele tootjavastutuse kohustus, mis tähendab, et tootja/maaletooja/hulgi- või jaemüüja on kohustatud tagama rehvide kasutamisest tekkivate jäätmete (vanade rehvide) kokkukogumise ja nende taaskasutamise või kõrvaldamise. Rehvidele kehtestatud utilseerimistasu annab võimaluse tarbijal kasutamiskõlbmatud või vanad rehvid müüjale tagastada (tarbija enda kulul) ja müüjal lasub tootjavastutuse kohustus need rehvid nõuetekohaselt utiliseerida.

Ostu vormistamine ja kauba eest tasumine

Kliendil on võimalus Rehvimaailma veebilehel valida endale sobilik kaup ja lisada ostukorvi. Rehvimaailma veebilehel pakutavate rehvide ostmiseks tuleb sooritada ostetavate rehvide eest ettemaks.

Kuidas tellida ja osta läbi Rehvimaailma veebilehe

Ostu sooritamine läbi Rehvimaailma veebilehe on lihtne. Sisestades Tootekataloogi all olevasse otsingumootorisse Toote mõõdud (laius, kõrgus, diameeter), leiab Klient endale sobiva Toote.

Valikut saab laiendada ka sõiduki tüübi, hooaja ja tootja järgi.

Peale Toote väljavalimist vajuta „Lisa ostukorvi“. Ostukorvis on Kliendil näha valitud Toode/Tooted. Ostukorvis on võimalik muuta Toote kogust, peale muudatust tuleb vajutada „Uuenda ostukorvi“. Ostu kinnitamiseks tuleb vajutada „Mine kassasse“. MAKSJA ANDMED lehel tuleb Kliendil sisestada oma andmed.

Tellimuse kinnitamiseks tuleb vajutada „Esita tellimus“. Peale mida on Tellimus sooritatud ning Kliendi Tellimus vastu võetud. Tellimuse täitmise kinnituseks saadetakse Kliendi e-aadressile Rehvimaailma Kviitung, milles edastatakse Kliendile pangarekvisiidid ja tellimuse andmed koos summaga mis tuleb tasuda esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 1 tööpäeva jooksul. Tellimus kinnitatakse peale makse laekumist. Maksett on võimalik sooritada ülekandega ettevõtte kontole.

Kaup toimetatakse Kliendile 3 tööpäeva jooksul peale arve laekumist.

Kui siiski tekib Tellimuse sooritamisel küsimusi, siis palun pöörduge julgesti Rehvimaailma klienditoe poole helistades numbril +372 5219956.

Kauba saadavus/tarneaeg

Rehvimaailma veebilehel kuvatud Toodete tarneaeg on 1-3 tööpäeva pärast Kliendi tellimuse põhjal esitatud arve tasumist (raha laekumist Põrguvärav OÜ pangakontole). Kui tellitud Kaup pole pärast tellimuse esitamist saadaval või on ette näha viivitust tarneajas, võetakse Kliendiga ühendust ühe tööpäva jooksul.

Kauba kohaletoimetamine

Kaup toimetatakse Kliendi soovitud aadressile Rehvimaailma volitatud kullerteenusega.

Transpordikulud

Transpordikulu Eesti piires on 12 EURi.

Kauba tagastamine

Kliendil on õigus Rehvimaailma veebilehelt ostetud kaup tagastada 14 päeva jooksul peale kauba kätte saamist. Kauba tagastamisega seotud kulud kannab Klient, välja arvatud juhtudel, kui saadud kaup ei vastanud tellitule.  Kui kliendi tellitud kaup ei vasta tellitule või veebilehel eksponeeritule, vahetatakse Kaup õige vastu või võimaldatakse Kliendil vahetada tellitud Toode uue samaväärse Toote vastu.

NB! Tagastatud kaup peab olema kasutamata (rehvidega ei tohi olla sõidetud, velgedel paigaldatud ega demonteeritud).

Kauba garantii

Kliendi tellitud kaup on transpordil Rehvimaailma laost kuni Kliendile kättetoimetamiseni kaitstud Rehvimaailma ja tema kullerpartneri vastutusel. Rehvimaailma tagab Kauba asendamise või kauba maksumuse kompenseerimise mistahes juhtumil, mis puudutab saadetise kadumist või riknemist väljasaatmise momendist kuni Kliendi poolt määratud aadressil kauba üleandmiseni.

Müügigarantii tingimused

1. Kõikidele Põrguvärav OÜ poolt müüdud Toodetele kehtib tootjatehase poolt antud garantii 2 aastat.
2. Põrguvärav OÜ poolt vahendatav tootjatehase poolt antud garantii katab nii Toote materjali kui ka tootmisest (tootmisprotsessist) tulenevad vead.
3. Garantii alla ei kuulu alljärgnevad rehvide vigastused ja valest kasutamisest tingitud juhtumid:
- rehvid, mis on kasutatud üle mustri kulumispiiri
- rehvide vigastused, mis on tekkinud teeolude tõttu
- rehvide vigastused, mis on tekkinud õnnetusjuhtumite (avarii, tulekahju vms) tagajärjel
- vigastused, mis on tekkinud rehvide valest ekspluateerimisest (vale rehvirõhk, vale kokkujooks, balansseerimata rattad, rikkis amortisaatorid, auto ülekoormus, kettide kasutamine, naelutamine, võidusõit, off-road jms)
- remonditud ning taastatud rehvid
- ettekavatsetult rehvidele tekitatud vigastused
4. Müügigarantii andja on Põrguvärav OÜ, aadressiga Võhumõõga tee 2 Maardu Harjumaa
5. Garantii taotlemise aluseks on garantii taotleja poolt saadetud koopia ostuarvest koos vea kirjelduse ja taotleja kontaktandmetega Põrguvärav OÜ e-mailile: info@rehvimaailm.eu
6. Vealisele tootele tehakse põhjalik ekspertiis. Kui läbiviidud ekspertiis tõestab materjali- või tootmisvea, siis rehv parandatakse, asendatakse uuega või hüvitatakse rahaliselt. Põrguvärav OÜ vahendab kauba parandamist, vahetamist või kompenseerimist tootja ja Kliendi vahel.
7. Põrguvärav OÜ poolt vahendatud ekspertiisi tulemusega mittenõustumise korral suunatakse probleemne toode erapooletusse ekspertiisi. Kui erapooletu ekpertiisi tulemus ühtib Põrguvärav OÜ poolt vahendatud ekspertiisi tulemusega, katab ekspertiisi kulud garantii taotleja. Ekspertiisi aeg on sellisel juhul maksimaalselt 4 kuud.
8. Garantiijuhtumi välistuse korral on Põrguvärav OÜ-l õigus esitada Kliendile arve alljärgnevate kulude kohta:
- vealise toote saatekulud Põrguvärav OÜ-le ja tagasi garantii taotlejale
- erapooletu ekspertiisi kulud ning sellega seonduvad saatekulud
9. Põrguvärav OÜ kohustub hüvitama müügigarantii ajal toote parandamise või asendamisega kaasnevad kulud. Lisaks müügigarantiist tulenevatele õigustele on Põrguvärav OÜ Klientidel ka teistest EV kehtivatest seadustest tulenevate õiguste kasutamise võimalus. Võlaõigusseadusest tulenevalt võtab Põrguvärav OÜ vastutuse puuduste eest, mis on tootel ilmnenud kahe aasta jooksul arvates toote üleandmisest Kliendile.

Privaatsus

Rehvimaailma veebilehelt ostude sooritamise käigus teatavaks saanud Kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Rehvimaailm ei avalda Kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele.